Naleśniki Wikia
7 Postów
Dżemożerca11
Nanaki
Wszyscy użytkownicy
Dżemożerca11
Pawika
• 11/8/2016

Fantazje

Hej wszystkim! Już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad pewną rzeczą i postanowiłam się nią wreszcie z Wami podzielić.

Otóż, jak pewnie wiecie, na naszej wiki funkcjonują tzw. fantazje - artykuły opisujące wymyślone postacie, miejsca, zwierzęta itd. Jednak prawie wszystkie tutejsze artykuły są fantazjami, a poza tym ta wiki stawia na humor, więc zaczęłam się zastanawiać nad usunięciem podziału artykułów na zwyczajne artykuły i fantazje. Nie byłaby to jakaś zmiana wpływająca diametralnie na nasze artykuły, jedyne, co by się zmieniło, to uogólnienie zasad dotyczących artykułów i usunięcie szablonu Fantazja wraz z kategorią Fantazja. Jak już mówiłam, jakaś bardzo duża zmiana to nie jest, ale wolę poznać opinię społeczności na ten temat ;)

W sumie i tak nie wiem, czy ktokolwiek przeczyta ten wątek, ale nie chcę nagle zacząć usuwać szablonu Fantazja ze stron bez wyjaśnienia przyczyny czy coś. Jeśli do końca wyróżnienia tego wątku (chyba do 15 listopada) nikt nie wyrazi swojego sprzeciwu, wtedy usunę podział artykułów.

Nom, to już koniec tego krótkiego wąteczku, papatki!

Dżemożerca11 Pisz! 18:04, lis 8, 2016 (UTC)

0 3
  • Zagłosuj
  • Odpowiedz
Dżemożerca11
Pawika
1
• 11/10/2016

Społoczność się odzywa xD Spoko, mi by to i tak nie przeszkadzało. Tak sobie rozmyslałam, z czym jeszcze robi sie naleśniki ? PO u mnie przebieg powstawania naleśnikowej istoty przebiea tak: Znaleźć coś związaneo z jedzeniem, wymysleć nazwę z tym związaną, wykrewać wygląd XD Może coś sie jeszcze w tym miesiącu pojawi.

0
• 11/10/2016

Pawika napisał(a): Społoczność się odzywa xD Spoko, mi by to i tak nie przeszkadzało. Tak sobie rozmyslałam, z czym jeszcze robi sie naleśniki ? PO u mnie przebieg powstawania naleśnikowej istoty przebiea tak: Znaleźć coś związaneo z jedzeniem, wymysleć nazwę z tym związaną, wykrewać wygląd XD Może coś sie jeszcze w tym miesiącu pojawi.

Ogólnie to ja najczęściej wymyślam jakąś losową nazwę albo wymyślam, jak coś miałoby wyglądać i wymyślam nazwę, szukając słów w najdziwniejszych językach za pomocą Tłumacza google xD Robię też często tak, że po prostu klikam na redlinki stworzone przez innych i dorabiam artykuły xDDDD Albo po prostu tworzę przedstawicieli danych gatunków B)

Chociaż i tak najbardziej lubię tworzyć ludzi B)

0
• 11/17/2016

Miałam to zrobić dwa dni temu, ale na tej wiki jakoś tracę rachubę... jeszcze dzisiaj szablon Fantazja zostanie usunięty ze wszystkich stron i usunięty wraz z kategorią. Pozdrawiam!

Napisz odpowiedź...