Naleśniki Wikia
7 Postów
Dżemożerca11
Nanaki
Wszyscy użytkownicy
Dżemożerca11
• 8/5/2018

Reaktywacja artykułu miesiąca!

Postanowiłam przywrócić do łask artykuł miesiąca! Jako że ostatnie głosowania były w 2016 roku, pozwolę sobie przypomnieć (i lekko zmodyfikować) zasady:
1. Artykuły zgłaszamy poniżej, w odpowiedzi podajemy nazwę i link do zgłaszanego artykułu.
2. Zgłoszony artykuł może posiadać obrazek, ale nie jest to konieczne.
3. Osoba zgłaszająca artykuł nie musi być jego twórcą, ale może.
4. Można zgłosić więcej niż jeden artykuł. Wszystkich zgłoszeń dokonujemy w jednej odpowiedzi, gdyż nie ma sensu rozbijanie tego na kilka (inaczej niż za czasów forum).
5. Wszelkie wiadomości niebędące zgłoszeniami lub pytaniami będą natychmiast usuwane. To samo tyczy się wiadomości, w których będzie zgłaszany jeden artykuł więcej niż jeden raz. Wtedy pozostanie tylko pierwsze zgłoszenie, a pozostałe zostaną usunięte.
6. Głosowanie będzie wykonane w osobnej Dyskusji. Za czasów forum głosowano za pomocą OKejek, jednak teraz nie mam możliwości podglądu, kto oddał głos. Tam też podam wszystkie zasady samego głosowania.
7. Zgłoszenia umieszczamy do 20 sierpnia. Jeśli żaden artykuł nie zostanie zgłoszony, wyróżniony zostanie najdłuższy artykuł na wiki, który jeszcze nie był wyróżniony. Jeśli zostanie zgłoszonych więcej artykułów, lecz nikt nie weźmie udziału w głosowaniu, wybrany zostanie najdłuższy zgłoszony artykuł.

Artykuły, które były już wyróżnione i nie mogą brać udziału w głosowaniu: Planeta Naleśników, Konfuritka

Mam nadzieję, że to się uda! :3
0 1
  • Zagłosuj
  • Odpowiedz
Dżemożerca11
0
• 2/20/2019

Dobra, nie udało się, jak widać, żeby głosować, musi tu ktoś być. A żeby ktoś tu był, muszę dawać dobry przykład. Na razie sama wybiorę jakiś artykuł i wstawię na główną, o.

Napisz odpowiedź...